NCR Customer Delivery Partner in Budapest, Hungary

Az NCR a nagyvilágban Az NCR ( www.ncr.com ) az információtechnológiai szegmensben tevékenykedő világcégként vezető szerepet tölt be és világszerte az ügyfélkapcsolati megoldások új generációját nyújtja partnereinek. Ezek többek között az önkiszolgáló, a támogatott szolgáltatásokat nyújtó és egyéb értékesítési eszközök, illetve megoldások, amelyek számos szektorban, például a pénzügyi szférában, a kereskedelemben, a vendéglátóiparban, az utaztatásban és az egészségügyben is jelen vannak. Világszerte piacvezetők vagyunk a bankautomaták, a kereskedelemben használatos önkiszolgáló pénztárak, valamint a légi közlekedésben és az egészségügyben elterjedt önkiszolgáló check-in terminálok terén.

Az NCR Magyarországon Értékesítési, szerviz- és pénzügyi osztályunk 1995 óta van jelen Magyarországon, bankjegykiadó automatákat és önkiszolgáló pénztárgépeket gyártó egységünk pedig 2005 óta működik Szigetszentmiklóson, a Leshegy Ipari Parkban, az M0 autóút mellett.

/ Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát: /

Customer Delivery Partner

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel angol nyelven szóban és írásban

  • Rendelések kezelése az ERP rendszerben

  • Kapcsolattartás a szállítmányozó csapattal, a rendelések megfelelő időben való kiküldésének érdekében

  • Készlet napi követése, a beérkező áruk helyzetének felügyelete, kapcsolattartás a beszerzőkkel

  • Kapcsolattartás a termeléssel, fontossági sorrend kialakítása és amennyiben szükséges, módosítások, változtatások lekövetése és kommunikálása az érintett felek felé

    Elvárások:

  • 1 éves tapasztalat order management területen/munkakörben

  • Szakképesítés lehetőleg külkereskedelem területén

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Erős tudás MS Office programban, különösen Excelben

  • Kiváló kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt

  • Gyors problémamegoldó készség Előny:

  • Felsőfokú végzettség

  • Oracle rendszer ismerete

  • Six Sigma/Lean rendszerek ismerete

  • Adatbázis építési tapasztalat

    Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

    Jelentkezni: toborzas@corp.ncr.com

Job Supply Chain Management

Title: Customer Delivery Partner

Location: Hungary-Budapest