Unilever Key Account Intern - Spar in Budapest, Hungary

Key Account Intern - Spar

Description

SZAKMAI FELADATOK

A Key Account csapat támogatása az alábbifeladatokkal:

  • A kategóriához tartozó listázások menedzselése:listázási összesítő frissítése, adatlapok készítése, termékminták beszerzése

  • Kapcsolattartás a partnerekkel

  • Számlák, pénzügyi értesítők kezelése, felvezetésepartnerszinten, részletezők bekérése a partnerektől

  • Promóciók felvezetése az adatbázisba, illetve elemzésescanning és pénzügyi adatok felhasználásával

  • Forgalom, ár és piacrész riportok készítése

  • Új bevezetések rendeléseinek nyomonkövetése

  • Újság és folyóirat megjelenések rögzítése, onlineaktivitások követése

  • Meeting és tárgyalási anyagok előkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok elsősorbangazdasági területen,

  • Aktív hallgatói jogviszony a gyakornoki pozícióbantöltött idő alatt, minimum 8-10 hónapon keresztül

  • 30-35 órás munkavégzés

  • Önállóság, proaktivitás

  • Analitikus gondolkodás, precizitás

  • Magabiztos Microsoft Excel használat

AMIT MI NYÚJTUNK NEKED

  • Versenyképes diák bérezés

  • Laptop a rugalmas munkavégzéshez

  • Kedvezmény a dolgozói boltban

  • Irodai fitnesszterem használat

Job: Customer Development

Primary Location: Hungary-Budapest-Budapest-Budapest Head Office

Schedule: Full-time

Shift: Day Job

Unposting Date: Aug-27-2017

Req ID: 17000B0Z