The Nielsen Company Piackutatási elemző in Budapest, Hungary

Feladatok:

•Részletes piacelemzések készítése és bemutatása konzultációk és prezentációk keretein belül

•Adatkezelés és –elemzés, a kereskedői ügyfelek napi kéréseinek megválaszolása

•Tanácsadás, Nielsen megoldások értékesítése az ügyféligények alapos ismerete alapján

•Döntéstámogató riportok készítése és karbantartása

•Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal magyar és angol nyelven

•Adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

•Szakmai tréningek, hosszú távú karrierlehetőség

•Munkavégzés nemzetközi környezetben

•Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, FMCG piac széleskörű megismerése

•Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban, belvárosi munkahely

A sikeres pályázó az alábbi adottságokkal rendelkezik:

•Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdász végzettség előny)

•Jó kommunikációs és analitikus készségekkel bír

•Kiváló Microsoft Excel és Power Point tudása van

•Megbízható, pontos, precíz, önálló és képes határidőknek megfelelően teljesíteni

•Kiváló angol nyelvismerettel bír

•1-2 éves elemzői, kutatói illetve értékesítési tapasztalat előnyt jelent