General Electric Sorvezető in Budapest, Hungary

About Us:

GE is the world’s Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Role Summary:

Amit mi kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség

  • Széles körű cafetéria rendszer

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Üveggyártás technológiájának megismerése

  • Dolgozói kedvezmény csomag

Essential Responsibilities:

  • Gyártási programterv és technológia maradéktalan végrehajtása a 100%-os vevőkiszolgálás érdekében

  • Karbantartási feladatok elvégeztetése és dokumentálása

  • Felel a területének készletgazdálkodásáért.

  • Biztosítja területén a megfelelő létszámot, felügyeli az emberi erőforrással kapcsolatos mutatókat a HR-rel együttműködve. (hiányzás-, szabadságok kiadásának - nyomon követése)

  • Selejtadatok, yield adatok követése

  • Energia adatok felügyelete, nyomon követése;

  • Társgyárakkal/társüzemekkel való kapcsolat tartása

  • TCO vagy egyéb projektekben való aktív részvétel

  • Szorosan együttműködik a minőségbiztosítási csapattal és a legmagasabb szinten kezeli az ezzel kapcsolatos feladatokat

  • Teljesítményértékelés, fegyelmi és teljesítményproblémák kezelése

  • Felelős azért, hogy a területén a lehető legmagasabb munka- és egészségvédelmi valamint környezetvédelmi kultúra épüljön fel, megfelelve minden vonatkozó jogszabálynak

  • Területén a Six Sigma, LEAN és TPM gyakorlati alkalmazását biztosítja.

  • Elősegíti területe illeszkedését a GE kultúrájába a GE értékek mentén.

Qualifications/Requirements:

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)

  • Termelésben szerzett tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs képesség a szervezet minden szintjével

  • Vezetői készségek

  • Középfokú angol nyelvtudás

Desired Characteristics:

  • Six Sigma/ Lean képzettség

  • SAP tapasztalat

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

  • Termeléstervezésben és készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat

  • Üveggyártási technológiában szerzett tapasztalat

Locations: Hungary; Budapest

GE offers a great work environment, professional development, challenging careers, and competitive compensation. GE is an Equal Opportunity Employer at http://www1.eeoc.gov/employers/upload/eeocselfprint_poster.pdf . Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law.