TE Connectivity SR MANUFACTURING ENGINEER in ESZTERGOM, Hungary

TE Connectivity (NYSE: TEL) is a $12 billion global technology leader. Our connectivity and sensor solutions are essential in today’s increasingly connected world. We collaborate with engineers to transform their concepts into creations – redefining what’s possible using intelligent, efficient and high-performing TE products and solutions proven in harsh environments. Our 72,000 people, including over 7,000 engineers, partner with customers in over 150 countries across a wide range of industries. We believe EVERY CONNECTION COUNTS – www.TE.com.

Designs and analyzes mechanical systems, equipment and packages. Conducts feasibility studies and testing on new and modified designs. Directs support personnel in the preparation of detailed design, design testing, and prototype fabrication. Provides design information to drafting for packaging documentation.

Feladatai:

  • Célgépek, gyártóeszközök, berendezések, kézi szerszámok tervezési projektjeinek tervezése, vezetése koncepciótól (SE-fázis) a telepítés és üzembe helyezés támogatásáig, illetve a vevőnek történő átadásig

  • Koncepció, kalkuláció, határidőterv, kapacitásterv készítése

  • Feladatok irányítása egy projektcsapatban (tervezés, layout, ütemidő, szimuláció, elektronikai tervezés, dokumentáció)

  • Mérnöki szolgáltatások és vásárolt alkatrészek kiírásának elkészítése és felügyelete

  • Projekteredmények vevőnek történő prezentálása

  • Szakterület érdekeinek képviselete

  • Jelentés a közvetlen felettesnek és projektvezetőnek

  • Együttműködés a TE EMEA tervezőterületeivel

  • Részvétel a folyamatok szisztematikus optimalizálásában

A jelentkezés feltétele:

  • Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki vagy ezekkel egyenértékű tanulmányok

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

  • 3D (CREO 2 előny) és egyéb tervezőprogramok (Microstation, Process Designer) ismerete

  • Előny robot szimulációs programok (RobCAD, Process Simulate) ismerete

  • MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Hajlandóság rövid külföldi szolgálati utakra

  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldás, komplex rendszerekben és struktúrákban gondolkodás

  • Magas flexibilitás, jó kommunikációs képesség és önállóság

Requisition ID: 2017-82782

Business Unit (Current): Transportation Solutions - Automotive

External Company URL: www.tycoelectronics.com