Harman international AME Folyamat- és berendezés mérnök in Székesfehérvár, Hungary

AME Folyamat- és berendezés mérnök

  • Apply now

  • Please wait...

Date: Jul 14, 2017

Location: Székesfehérvár, Hungary, HU

Company: HARMAN International

Feladatok:

  • Felelős a gyártási folyamat biztosításáért új termék bevezetésekor.

  • Definiálja a termék-specifikus szerszámokat a gyártási folyamat programmal párhuzamosan.

  • Felelős minden hozzá delegált berendezési projektért, biztosítva az időtervek és a büdzsé tartását.

  • Felelős a hozzá delegált projektek koordinálásáért beleértve projekthez kapcsolódó partnerek és társterületek menedzselését.

  • Szorosan együttműködik az AME csoporttal a termék-bevezetésen, biztosítva, hogy az új berendezések és az aktuális folyamatok fejlesztése a tervezett időpontra bevezetésre kerülnek.

  • A lehetséges projektekhez adatokkal alátámasztott megvalósíthatósági tanulmányt készít és prezentálja azt.

  • Biztosítja, hogy minden releváns globális folyamat-specifikáció egységes a berendezéseknél és folyamatoknál. Közreműködik a mérnökökkel a folyamat-specifikációk kialakításán és kifejlesztésén a releváns projekteknél.

  • Biztosítja, hogy az összes műszaki és gyártási dokumentáció elkészül (Control Plan-ek, Visual Aid-ek, FMEA-k, Folyamat-specifikációk, Kockázat elemzések, Képesség vizsgálatok, Karbantartási tervek, gép és eszköz specifikációk stb.).

  • A gyártásindítás vagy a berendezés bevezetése után tovább támogatja a projektet.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki diploma

  • Legalább 4-5 év autóipari gyártásban, robotok programozásában és PLC -programozásban szerzett tapasztalat

  • EPSON, Mitsubishi robotok programozásában szerzett tapasztalat

  • Gyártóberendezések tervezésében, kiviteleztetésében és installálásában szerzett tapasztalat

  • Pneumatikai ismeretek

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

About Us:

HARMAN designs and engineers connected products and solutions for automakers, consumers, and enterprises worldwide, including connected car systems, audio and visual products, enterprise automation solutions; and connected services. With leading brands including AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson ® and Revel®, HARMAN is admired by audiophiles, musicians and the entertainment venues where they perform around the world. More than 25 million automobiles on the road today are equipped with HARMAN audio and connected car systems. The Company’s software services power billions of mobile devices and systems that are connected, integrated and secure across all platforms, from work and home to car and mobile. HARMAN has a workforce of approximately 29,000 people across the Americas, Europe, and Asia and reported sales of $6.9 billion during the last 12 months ended June 30, 2016. The Company’s shares are traded on the New York Stock Exchange under the symbol NYSE:HAR. HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sexual orientation or gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status. HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. Looking for a challenge where your experience is valued? Come see what you can achieve as a leader with HARMAN! (www.harman.com)

Posting Notes: Select this (Reserved for Future Use)

Job Segment: Work from Home, Contract

  • Apply now