Harman international Customer Support in Székesfehérvár, Hungary

Customer Support

  • Apply now

  • Please wait...

Date: Sep 14, 2017

Location: Székesfehérvár, Hungary, FE, HU

Company: HARMAN International

Requisition Id : 103364

Additional Work Location(s) ​​​​​:

Feladatok:

  • OEM, valamint autóipari Tier1 vevőktől kapott megrendelések ügyintézése, kapcsolattartás ezen vevőkkel;

  • Gyártási igényfelmérés, nyomonkövetés végzése a vevői követelmények figyelembevételével, a vevőkhöz való igazodással, a szállítási határidők betartásával;

  • Napi egyeztetés a gyártástervezéssel a gyártással a vevői igények kielégítése érdekében;

  • Kiszállítási ütemtervek megadása a kiszállítást végző raktár részére;

  • Igényingadozások egyeztetése a vevőkkel;

  • Projektmunka új termékek bevezetésekor, felfuttatásakor/gyártásuk megszüntetésekor, termékek kihelyezésekor;

  • Heti és havi igényfelmérés (LPS szállítói tervek egyeztetése) a termelés és a kapacitás tervezésére;

  • Pótalkatrész rendelések, igények meghatározása és a megfelelő operatív egységhez való hozzárendelése;

  • A területhez tartozó statisztikák készítése, mérő- és jelzőszámok nyomon követése;

  • Különböző IT projektek kezelése a szállítási területen, új üzleti folyamatok integrálása, H/B üzleti folyamatok harmonizálása.(EDI).

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;

  • Minimum 1-2 éves logisztikai tapasztalat, gyártástervezés, vevői kapcsolattartás területén;

  • Legalább kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás;

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP előny);

  • MS Office ismeret (Excel);

  • Stressztűrő képesség;

  • Csapatmunkára való képesség.

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Job Segment: ERP, SAP, Customer Service, Technology

  • Apply now