EY IT Tanácsadó in Hungary

Title: IT Tanácsadó

Location: Hungary

Job Number: HUN000SQ

A "Building a better working world" jegyében az EY Hungary létrehozta belsős fejlesztői csapatát (Continuous Process Improvement Team), amelynek fő célkitűzése az irodai munkafolyamatok automatizálása. A csapat víziója olyan szolgáltatás orientált architektúra létrehozása, amely hatékonyan támogatja az üzleti és egyéb adminisztratív folyamatokat. Ezt a célt programozással, adatbázis fejlesztéssel és BI portfólió létrehozásával szeretnénk elérni. Ennek megfelelően a csoportban dolgozók portfóliója VBA, .NET programozás, SQL Server és kliens oldali SharePoint fejlesztési területeket fog át. Munkánk fontos eleme a projektek tervezése és irányítása és a konzultációs tevékenység. Feladataink növekvő száma miatt az EY Core Business Services osztálya lehetőséget kínál az alábbi pozícióra:

Qualifications:

Feladatok:

Az EY CBS (belső) folyamatainak optimalizálásában való aktív részvétel

Meglévő MS Excel alapú megoldások automatizálása

SQL Server alapú adatbázisok tervezése és építése

MS Excel, MS Access és MS SharePoint platformokon alapuló belső fejlesztési megoldások integrációja, átalakítása kliens-szerver alapú megoldásokká

Meglévő és új megoldások karbantartása, továbbfejlesztése az üzleti igényeknek megfelelően

Megosztott szolgáltatási területek és Service Line-ok megismerése és ezen ismeret felhasználása a programfejlesztéseknél

IT tanácsadás

Elvárások:

Informatikus / gazdaság informatikus / közgazdász végzettség

Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Folyékony angolnyelv-tudás

Adatbázis kezelési és programozási ismeretek (MS SQL környezetben)

Erős VBA ismeret, releváns fejlesztési tapasztalat (Excel , Access)

.NET programozási ismeretek

Gazdasági, üzleti folyamatok iráni érdeklődés

Határozott, magabiztos fellépés

Segítőkész attitűd

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Egyéni feladatmegoldás, csapaton belüli együttműködés

Proaktivitás

Előny:

Bármilyen ERP rendszer alapszintű ismerete

Webfejlesztési ismeretek (HTML, JavaScript)

XML ismerete

Projekt menedzsment/koordinációs tapasztalat

Folyamat optimalizálásban szerzett tapasztalat

ITIL ismerete

Üzleti intelligencia megoldások ismerete

Amit kínálunk:

Professzionális munkakörnyezet

Értékes, sokszínű szakmai tapasztalat, fejlődési lehetőség

Karrier lehetőség

Barátságos munkahelyi légkör

Versenyképes kompenzációs csomag