Rogers Corporation Forwarding Associate in HU, Hungary

A Rogers Hungary Kft., az amerikai Rogers Coporation tagjaként, nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozik. Budapest, IX.kerületi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok: - Szállítások szervezése, export fuvarok megrendelése - Teljeskörű adminisztráció SAP és EKÁER rendszerben - Számlázással kapcsolatos ügyintézés - Kapcsolattartás a cégcsoport tagjaival és beszállító partnerekkel

Elvárások: - Középfokú Angol és/vagy Német nyelvismeret - Legalább középfokú végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent - Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent - Microsoft programokban (Excel, Word, PowerPoint) való jártasság

Amit ajánlunk: - Teljesmunkaidős foglalkoztatottság - Korrekt fizetés és juttatások - Rendezett körülmények, támogató környezet

Job: *Operations

Organization: *Power Electronic Solutions

Title: Forwarding Associate

Location: HU-HU-Budapest